طراحی غرفه در فستیوال هنر
13 می 2018
(0 رای‌ها)

طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون در سال 2018

اگر طالب طراحی غرفه در فستیوال هنر و شرکت در چنین رویداد های هنری هستید می توانید در طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون شرکت نمایید و یا در این همایش حضور به هم رسانید. غرفه سازی در فستیوال هنر برایتون از ۱۵ اردیبهشت تا ۰۶ خرداد ۱۳۹۷ در شهر برایتون کشور انگلستان برگزار می‌گردد. این فستیوال هنری در واقع جشن سالانه ای برای موسیقی، تئاتر، رقص، سیرک، هنر، فیلم، ادبیات، مناظره، رویدادهای خانوادگی و رویدادهای در فضای باز به شمار می‌آید که در ماه مه هر سال به مدت سه هفته در مکان‌های متعدد برگزار می شود. این دوره از طراحی غرفه در فستیوال هنر در شهر آشنا و غیر متداول برایتون در انگلستان برگزار می‌گردد.

تاریخچه طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون


طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون برای اولین بار در سال 1967 تاسیس گردید و در طی 50 سال امروز به یکی از نمادهای پایدار نوآوری و هنر و جشن در شهر برایتون تبدیل شده است. شهرت این فستیوال به دلیل سابقه بالا و رشد روز افزون و پیشرونده آن بوده است. در حال حاضر نیز طراحی غرفه در فستیوال هنر تبدیل به یکی از رویدادهای هنری و برجسته در اروپا تبدیل شده است که یک محیط هنری ایده آل را برای گردآوری خلاق ترین هنرمندان از سراسر

انگلستان و جهان ایجاد نموده است. همچنین شرکت های مختلف و افرادی که روحیه ماجراجویانه دارند نیز می توانند در این غرفه سازی نمایشگاهی شرکت نمایند.

در حال حاضر جشنواره برایتون جشن سالانه موسیقی، تئاتر، رقص، سیرک، هنر، فیلم، ادبیات، بحث، رویدادهای در فضای باز و خانوادگی است و هر سال در ماه می به مدت سه هفته برگزار می شود. از سال 2009، جشنواره برایتون جایی است که بسیاری از مدیران الهام بخش و قابل توجه بین المللی را جذب می کند از جمله مجسمه ساز بریتانیایی آنیش کاپور (2009)، موسیقیدان Brian Eno (2010)، سیاستمدار اهل برمه Aung San Suu Kyi (2011) هنرپیشه و فعال حقوق بشر ونسا ردگریو (2012)، شاعر، نویسنده و گوینده مایکل روزن (2013)، نقاش هوفش شچر (2014) و نویسنده جایزه Ali Smith (2015).

چرا باید در طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون ٢٠١٨ شرکت کنید؟


ایجاد ارتباط با رویدادهای هنری در دنیای واقعی و پرمشغله امروز یکی از مهم ترین نتایج و اهداف طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون است. از مهم ترین فعالیت هایی که در این نمایشگاه انجام می شود شامل رویدادهای هنری مختلف اعم از کمدی، غذا، موسیقی، فیلم و رویدادهای عمومی هنری می باشد و این هنرها می توانند به خوبی جای خود را در این نمایشگاه داشته باشند و تحت یک نمایشگاه واحد هنری به ساخت غرفه و غرفه سازی نمایشگاهی خود بپردازند.
هنرمندان مختلف اعم از شرکت کنندگان محلی , ملی و بین المللی می توانند به طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون بپردازند و در این نمایشگاه شرکت داشته باشند. اگر برای ارائه آثار هنری خود نیاز به یک فضای خاص و جذاب هستید توصیه می کنیم سری به نمایشگاه هنر برایتون بزنید و از نزدیک با این رویداد آشنا شوید. شما می توانید در این نمایشگاه آثار هنری انحصاری، و آثاری را که برای اولین بار در انگلستان و جهان به نمایش گذاشته می‌شوند، را ببینید و یا معرفی نمایید.

برنامه‌های طراحی غرفه در فستیوال هنر برایتون در سال ٢٠١٨:


این نمایشگاه در حال حاضر در حال برگزاری است و تا هفتم خرداد نیز ادامه دارد
و از جمله برنامه هایی که در طراحی غرفه در فستیوال هنر برگزار می گردد می توان به
هنر و فیلم
کتاب و جلسات مناظره و مباحثه
ادبیات
سیرک
موسیقی کلاسیک
موسیقی معاصر
رقص
تئاتر
کمدی
خانوادگی
روباز
زمان ناهار
اشاره نمود.

اگر می خواهید ایده های تازه و خلاقانه خود را به عرصه ظهور برسانید
و تمایل دارید تمام جهان از هنر و خلاقیت شما بازدید نمایند می توانید با غرفه سازی در جشنواره هنر برایتون این کار را انجام دهید و هنر خود را به منصه ظهور برسانید. همچنین با طراحی غرفه در فستیوال هنر و شرکت در این جشنواره می توانید از آثار هنرمندان دیگر در سراسر جهان بازدید کنید و با ایده های آن ها آشنا شوید. این نمایشگاه فضای متفاوت برای ظهور هنرهای جدید و نوآورانه در اختیار هنرمندان و شرکت کنندگان قرار می دهد. همچنین شما می توانید یک سفر لذت بخش به شهر برایتون انگلستان داشته باشید و از نزدیک با این شهر آشنا شوید.

طراحی غرفه و غرفه آرایی هنری با مسیحا


شرکت در نمایشگاه های خارجی برای شرکت ها و مخاطبین ایرانی یک تجربه با ارزش به شمار آید.
هدف از حضور در نمایشگاه ترویج فروش و افزایش تعداد مخاطبین , طرفداران و مشتریان است. در این رابطه شرکت در نمایشگاه های خارجی می تواند در این امر خطیر ما را یاری کند. زیرا یک حضور قدرتمند در نمایشگاه های خارجی و نیز داخلی می تواند چهره مثبتی از شرکت را در ذهن مخاطبین تداعی نماید. به همین منظور شرکت ها و سازمان ها می توانند با ایجاد یک فضای بصری زیبا و شکیل با طراحی های خلاقانه موجبات افزایش فروش و جذب مشتری را فراهم نمایند.
غرفه آرایی و غرفه سازی مسیحا نیز در همین راستا با به کارگیری متخصصین در زمینه های مختلف
معماری
طراحی
دکوراسیون
و ... خدمات حرفه ای ساخت غرفه خود را ارائه می نماید. برای طراحی غرفه در فستیوال هنر و ساخت غرفه با بهترین طرح و متریال می توانید با ما در شرکت غرفه سازی مسیحا در تماس باشید. مشاوره در زمینه شرکت در غرفه های مختلف اعم از طراحی غرفه در فستیوال هنر نیز به صورت تخصصی انجام می شود.

خواندن 2181 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 01 مرداد 1398 16:33