خدمات غرفه سازی در تهران و شهرستان ها

گروه مسیحا با دوازده سال تجربه در امور نمایشگاهی از جمله غرفه سازی نمایشگاه و طراحی غرفه و نیز طراحی دکوراسیون در خدمت مخاطبین گرانقدر خود بوده
تجارب ارزنده کارشناسان و مدیران این مجموعه سبب شده تا مسیحا بصورت گروه تشکیل شود.

تحقیق و مشاوره

ما این امکان را داریم تا با توجه به فعالیت چندین ساله در حوزه طراحی دکوراسیون و غرفه سازی در تهران و طراحی غرفه در شهرستان، پس از درک پروژه و نیازهای مشتریان عزیز، نسبت به چگونگی اجرای پروژه تحقیق کرده و راهکارهای خلاقانه و مفیدی ارائه کنیم.

استودیو طراحی

متخصصین حاضر در استودیو طراحی، اشخاصی با استعداد و بسیار با تجربه هستند که با بینش متفاوت خود، نحوه ارائه و حضور در یک نمایشگاه را بشکلی کاملاً منحصر بفرد تبدیل به ویترین می نمایند. این تیم سعی دارد با ملاحظه نیازها و اهداف مشتریان خود، طرح نهایی را بصورت یک اثر ماندگار برای ایشان اجرا نماید.

غرفه سازی نمایشگاهی

با توجه به محدودیت زمان در غرفه سازی نمایشگاهی و حداقل کیفیت مورد انتظار از واحد های اجرائی ما و مسائل دیگر، این مرکز با بهره گیری از کارخانه مجهز به ماشین آلات پیشرفته مورد نیاز و پرسنل باتجربه، تلاش خود را برای انجام هرچه بهتر پروژه ها و کسب رضایتمندی شما بکار می گیرد.

اجرای دکوراسیون داخلی

با توجه به استفاده از متریالهای متنوع در پروژه های دکوراسیون، تیم های اجرائی متعددی در این زمینه در حال کار هستند و هر کدام بطور تخصصی در یک زمینه خاص کار می کنند. به این ترتیب پروژه های دکوراسیون در این شرکت با نهایت دقت و تمرکز اجرا می شود و بالاترین کیفیت ممکن در اجرا رعایت می شود.